منوهای نصب در پنل مدیریت

شیوه های نوین تبلیغات

تبلیغات یکی از ا سا سی ترین عنا صر بازاریابی محسوب می شود که شرکتها و سازمانهای مختلف برای معرفی محصولات وخدمات خود از آن استفاده می کنند. با ظهور روشهای مدرن تبلیغاتی در بیش از 70 سال پیش، کارشناسان این حرفه متوجه تأثیرات مستقیمآن در جامعه شدند. تأثیراتی که تصاویر روزنامهها همهروزه آن را در ذهن مردم ایجاد میکرد. امروزه این تصاویر میتوانند روی صفحه نمایشیک کامپیوتر ظاهر شوند و حتی به شکلی زنده، به صورت متحرک و به همراه صدا نمایش داده شوند. اینترنت به عنوان بزرگترین شبکه کامپیوتری جهان، برا ساس عرف د ستر سی آزادانه به اطلاعات ایجاد شده ا ست؛ اما به سرعت از یک ابزار تحقیقاتی به یکی از گسترده ترین امکانات تجاری جهان مبدل گشته و شیوههای تبلیغاتی خاص خود را میطلبد. به طور کلی در هر فعالیت تبلیغی دو هدف عمده میتواند دنیالشود: اول آنکه هر تبلیغی با هدف ایجاد ارتباط و ر ساندن پیامی انجام شود. دوم آنکه هدف از انجام تبلیغ، فروش محصول با شد. اما یکی از وجوه ممیزه تبلیغات اینترنتی با تبلیغات سنتی در این ا ست که امکان فروش محصول و یا خدمت را بلافا صله پس از تبلیغ و یا گاهی در حین نمایش تبلیغ فراهم میآورد. در واقع این امر امتیازی را برای این نوع از تبلیغات فراهم میآورد

شیوه های نوین تبلیغات از طریق بازاریابی:

 

بازاریابی ازطریق شبکه های اجتماعی

در عصر کنونی با پیشرفت اینترنت و رسانه های اجتماعی ارتباطی ، شبکه های اجتماعی بهترین مکان برای دیده شدن می باشد،درنتیجه این بازاریابی با توجه به بازخورد بالا، و هزینه پایین، کارایی بهتری نسبت به روش سنتی دارد.

بازاریابی مقاله ای

تهیه مقالات و قراردادن آنها در سایت‌ها و مجلات الكترونیكی،وبلاگها یا وسایل دیگر ارتباطی بازاریابی مقاله ای نامیده میشود ،که جایگاه شما را در موتورهای جستجو بالا میبرد و خوانندگان را از تخصص شما آگاه میسازد.برای جذب مشتریان به سایت خود ،آدرس لینک صفحه های فروش خود را در صفحات اطلاعات رایگان خود قرار دهید که خوانندگان بتوانند بر روی آن کلیک کنند و خرید خود را انجام دهند. اینگونه مقالات تبدیل به درآمد می‌شوند.

بازاریابی رابطه ای یا رابطه مند

در این نوع بازاریابی برقراری رابطه دوستانه با مشتریان و ترغیب دیگران به این کار از طریق کاربرد مدیریت موثر ارتباط با مشتری است.هدف بازاریابی رابطه ای رویکرد مناسب برای حفظ و نگهداری مشتریان و رضایتمندی مشتری جهت ایجاد وفاداری او نسبت به شرکت می باشد.

بازاریابی با ایمیل

ارسال تبلیغات خود برای معرفی و ارئه محصولات و خدمات شرکت ازطریق یک ایمیل گروهی به تعداد زیادی از کاربران و دعوت آنهاجهت بازدید از وب سایت ، بازاریابی با ایمیل می باشد ، ارتباط با مشتری از طریق ایمیل بازاریابی مستقیمی برای معرفی محصول و یا خدمات به مردم است. در بازاریابی اینترنتی از طریق ایمیل باید اصولی را رعایت کرد که مهمترین آن رعایت احترام به مشتری است.

بازاریابی تصویری

تاثیر و جذابیت آموزش تصویر یک امر بدیهی است . درحال حاضر شبکه هایی مانند آپارات و یوتیوب راه را برای این نوع آموزش باز کرده اند و کاربران زیادی برای آموزشهای تصویری به این شبکه ها رجوع می کنند. شما با ساخت ویدئوهای مرتبط با کار خود، ویا حتی آموش تصویری در زمینه کاری خود می توانید با افراد در تعامل باشید.

بازاریابی شبکه ای

بازاریابی محصولات به صورت لایه لایه و چندسطحی را بازاريابي شبكه اي (Network Marketing ) یا مینامند. حالا اگر برای کاری که انجام مي دهيد(یعنی معرفی مشتری)، به شما حق واسطه گری (پورسانت) بدهند شما بازاریابی شبکه ای انجام داده اید.

این نوع بازاریابی حقوق ثابت ندارد بلکه کمیسیون پرداخت می شود ، بنابراين محدوديتي براي نماينده فروش نیست. درآمد نمایندگان محدود به ميزان فروش خودشان نيست بلكه از حجم فروش ساير نمايندگانی که خود آنها معرفی کرده اند درصد فروش دريافت می كنند.

بازاریابی ویروسی

این روش تبلیغات بدون پرداخت هیچ هزینه ای به صورت تبلیغات بین مردم صورت میگیرد. در واقع این نوع بازاریابی، مانند ویروس خود را تکثیر می‌کند و مشتری منتشرکننده آن است.

رایج ترین روش برای انجام این نوع بازاریابی شبکه جهانی اینترنت است که با افزایش تعداد کاربران اینترنت، اهمیت آن روز به روز افزایش بیشتری می‌یابد

 

1399-09-16

0 پاسخ به "شیوه های نوین تبلیغات"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

مدرسه عالی مدیریت کسب و کار خلاقان مشهد (اینستاگرام)

MBA مشهد | DBA مشهد